Yeni Blockchain Projesi eğitim sistemini dönüştürmeyi planlıyor

ODEM Blockchain Projesi, öğrencileri ve öğretmenleri doğrudan birbirine bağlayarak eğitim sistemini dönüştürmeyi planlıyor.

Yeni Blockchain Projesi eğitim sistemini dönüştürmeyi planlıyor

Yüksek öğretimin maliyeti hızla artarken öğrenciler Amerika'da bir dönem için 200.000 dolar borçlanıyor. Tartışılan sistem sadece elitlere hizmet etmek üzere tasarlanmış ve sınıf hareketliliğini sağlamak için çok az şey yapıyor

Bu sorunu çözmeye çalışan ODEM İsteğe Bağlı Eğitim Pazarı adı verilen yeni bir şirket ortaya çıktı. Şirket çözüm oldukça basit bir şekilde sunuyor; "Sistemdeki verimsizlikleri gidermek ve öğrencileri ve öğretmenleri doğrudan bağlamak için devrim niteliğindeki yeni teknolojiyi kullanın..."

Platformun temel fikri, öğrencileri eğitim endüstrisinin güvenilir üyeleriyle buluşturmak. Teknoloji, sınır ötesi ilişkilerin normalde eğitim endüstrisi sınırları ile sınırlandırılmasını mümkün kılarak bir çok yeni bağlantının yapılmasını sağlıyor.

Platformun uygulanması ile öğrenci konut yönetimi, ulaşım ve diğer ihtiyaçların yönetimi daha basit hale geldiği gibi daha fazla seçenek eklenebiliyor. ODEM'in ölçeklenebilir yönleri hem yerel hem de uluslararası öğrencilerin eğitimlerini aldıkları süreci geliştirmesine yardımcı olmayı hedefliyor.

ODEM aradaki aracıları kaldırarak sınırların ötesinde çalışan ortak bir para birimi olarak hareket edip, bu yeni bir anahtar rol üstleniyor. Platform, Ethereum tabanlı akıllı sözleşmelerle destekleniyor ve öğrenciler ve profesörler arasındaki tüm anlaşmaları basitleştiriyor.

ODEM'in çalışması için Ethereum Blockchain'in kullanımı gerekli. Sistemin şeffaflığı ve ödemelerin kolaylaştırılabilmesi kolaylığı bu hizmetin en önemli avantajı.

ODEM'in üç önemli kullanımı, pazarın merkezden uzaklaştırılması, karmaşık ilişkilerin koordine edilmesi ve işlemlerin kolaylaştırılması için tasarlanmış.

Özel öğrenim geleceği ve ODEM, orta öğretim sonrası eğitimin şu an karşı karşıya kaldığı düşük kaliteli ve yüksek maliyet sorununa uygun bir çözüm sunma konusunda ilk şirketlerden biri haline gelebilir. Proje ekibi, öğrenciler ve öğretmenler doğrudan bir seviyede bağlanıp etkileşime girdiklerinde daha fazla şey başarabilir ve daha iyi bir öğrenme sonucu ortaya çıkabilir. Bu çözümün piyasaya sürülmesi için bir ICO gereklidir ve ODEM, 17 Şubat'ta başlatmayı planlıyor.

 

Bu haber toplam 378 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.