Satoshi Vizyon Konferansı Tokyo’da yapılacak

Satoshi’ni vizyon etkinliği ile yenilikçi şifreleme teknolojilerini ve serbest piyasa ekonomisini zorlamaya devam edecek.

Satoshi Vizyon Konferansı Tokyo’da yapılacak

2016’da San Francisco’da gerçekleştirilen Satoshi’nin Vizyonu Konferansı ve geçen yıl yapılan Arnhem’daki "Bitcoin Geleceği Etkinliği'nin ardından bu yıl Tokyo'ya taşınacak.

Satoshi’nin Vizyonu Konferansı Tokyo, 23-25 Mart’ta gerçekleşecek ve en parlak geliştiriciler, işletme yöneticileri ve bu teknolojinin savunucularını üç boyunca ağırlayacak.

Mart ayında Tokyo’da Bitcoin Cash’in (BCH) geliştiricileri ve hayranlarının büyük bir kısmı Satoshi’nin Vizyonu Konferansına katılacak.Üç gün sürecek etkinlik, artmakta olan BCH eko sistemini, zincir ölçeklenmesini ve çığır açan araştırmaları iyileştirmeye odaklanacak.

Bu yılın başlarında Bitcoin Unlimited ekibi 1GB blok boyutlarını araştırıp, test ederken BCH destekçileri de terabayt blok boyutlarını da incelemek için ayrılmış kaynaklara sahipti.Bitcoin Unlimited’den Antony Zegers Satoshi’nin Vizyonu Konferansı Tokyo’nun gelişen sayısal varlık ekonomisini güçlendiren ve yön veren bazı konuklara ev sahipliği yapacağını açıkladı.

Zegers açıklamasında şunları söyledi;

"Bu konferansta olan konuşmacılar ve katılımcıların çalışmaları sadece çığır açıcı ve yenilikçi değil, aynı zamanda geleceğin parasını oluşturmak hedefiyle yola çıkanlardır. Tüm dünyanın kullanabileceği sağlam para yaratmaya çalışarak, Satoshi’nin Vizyonunu gerçek haline getireceğiz."

Tokyo’da düzenlenen etkinlikte bir çok konuşmacı söz alacak. Konuşmacılardan bazıları; Bitcoin Unlimited’den Peter Rizun ve Andrew Stone, Bitcoin.com’un CEO’su Roger Ver, Yours.org’un CEO’su Ryan X. Charles, Bitcoin ABC’nin geliştirici lideri Amaury Sechet, OpenBazaar’dan Chris Pacia, Coinbase Kıdemli Mühendisi Josh Ellithorpe , Cornell Üniversitesinden Emin Gun Sirer ve Nchain Baş Bilim Adamı Dr. Craig Wright.

Katılanlar, çeşitli blok boyutu değişiklikleri ve farklı işlem türündeki iyileştirmeler gibi, zincirdeki ölçeklendirme teknolojilerini de tartışacaklar. Etkinlik gündeminde ödeme hızını arttırmak için konsensüs öncesi teknikler,gelişmiş komut dosyası oluşturma özellikleri, renkli coinler, ekonomi, oyun teorisi ve bir çok onu yer alacak.

Konuşulacak ana konulardan biri Bitcoin Cash Blockchain’inde merkeziyetsizleşme olacak. Satoshi’nin Vizyonu katılımcıları BCH’nin benimsenmesinin nasıl hızlandırılacağını ve sürekli büyümenin nasıl sürdürüleceğini tartışacaklar.

Satoshi’nin Vizyon katılımcıları BCH’nin benimsenmesinin nasıl hızlandırılacağını ve sürekli büyümenin nasıl sürdürüleceğini de tartışacaklar.

Bu yılın Bitcoin Unlimited etkinliği Japonya’nın Chiyoda bölgesinde Imperial Palace Gardens’ın yanındaki TKP Gardencity Takebashi’de gerçekleşecek. Bölge genellikle Japonya’nın “siyasi merkezi” olarak adlandırılır ve birçok hükümet ajansı bu bölgede bulunur. Satoshi’nin Vizyonu etkinliğinin

Bu haber toplam 377 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.