NEO, EOS, Litecoin, IOTA ve Stellar teknik analizi

EOS ve TRON (TRX) dışında kalan çoğu kripto para fiyat düzeltmeleri için çabalıyor.

NEO, EOS, Litecoin, IOTA ve Stellar teknik analizi

Düzeltme paketinin başında yüzde 14 ile IOTA ve yüzde 12 ile onu yakından takip eden NEO yer alıyor. Bu satıcıların, günlük grafikte belirgin olan çift çubuk ayı ters çevirme paternlerini teyit edecekleri ve muhtemelen destek hatlarında dinlenip geri dönecekleri yönündeki beklenti oluşturuyor. Bu nedenle piyasada, bir yükseliş eğilimi ile net bir düşüş yaşanıyor. Şu an da NEO, EOS, Litecoin, IOTA ve Stellar piyasada altkoinlerin durumunu en iyi yansıtan kripto paralar.

XLM/USD Paritesi (Stellar Lumens)

Stellar Lumens (XLM)’in  durumu bir istisna değil. Satıcılar 4HR grafiğinde konsolidasyon ve tasfiye dönemlerinden sonra yollarını buldu. Günlük grafikte, şu anda bir yükselişin ortasında oluşan bir stokastik satım sinyali ile tamamlanan bu güzel çift çubuk ayı tersine desen var. Bu kısa vadeli bir düzeltmeye benziyor. Buna uzun zamandır toplanmak isteyenler ve orjinal mitingi kaçıranlar için kılık değiştiren bir kutsama da denebilir.

Daha önce olduğu gibi, giriş şeması 4HR şeması ve burada fiyat eylemi günlük grafik ile eşleşmekte. Alıcıların 25 sent ile 30 sent arasında herhangi bir yerde destek bulması gerekiyor. Bu bölgede stokastik bir satın alma sinyali başlarsa, alıcılar uzun zamandır belirtilen, Stellar Lumens fiyat tahminine göre 50 sent ve 70 sent hedeflemeli. Stellar şu an 0,36 dolardan işlem görmekte.

IOTA/USD Paritesi (IOTA)

Son 24 saatte, IOTA fiyatları piyasaya ayıların alındığı sırada oluştu. Bu yerleşmiş olduğu 2 dolarlık zirveden aşağı doğru yüzde 14 oranında düşmesine neden oldu. Çoğu kripto para gibi IOTA’daki durumda sadece normal bir düzeltme ve alıcılar artık bir yükseliş eğilimi bekleyebilir.

Satıcılar giriş şemasında stokastik bir satış sinyali olduğunu ve daha da önemlisi bir çift çubuk ayı geri dönüş paterninin görüldüğü günlük grafikte daha düşük zaman dilimlerinde şort yüklemeye devam edebilir. İleriye dönük olarak, potansiyel destek 1,5 dolar ile 1,7 dolar seviyeleri arasında bir yerde yatıyor. Bu bölgede, satın alma baskısı ya da stokastik satın alma sinyalleri, olası IOTA fiyat hareketlerini 3 dolara doğru çıkarabilir. IOTA şu an da 1,84 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

EOS/USD Paritesi (EOS)

EOS’un bugünkü fiyat durumu 2018 zirvesine bağlı değil. Bildiğimiz gibi 40 günden daha az olan EOSIO lansmanında fiyat takdirinin kaçınılmaz olması. Sonuçta EOS, ürünlerini pazarlarken oldukça iyi bir iş çıkardı. Bu yüzden talep bir sorun olmamalı. Son 30 gün içinde yüzde 110’luk bir artış ve 24 Nisan’da yüzde 50’lik bir artıştan sonra, dünün fiyat hareketleri tahmin edilen yerde. EOS ticaret planı bu nedenle basit.

Teknik göstergelerle alıcılar EOS’un indiriminden yararlanabildiği için 12 dolara kadar olan herhangi bir değer kaybı pozitif. Daha sonra, 24 Nisan’da yüzde 50’lik flaş kazancından sonra aşırı genişlemeyle tamamlanan 4HR grafiğinde stokastik bir satış sinyali var.

İdeal olarak fiyatlar, desteğin üst ucuna 11,5 dolara düşerse veya bu seviye ile alt sınırda 9,5 dolar arasında bir yere düşerse, o zaman EOS fiyat hareketleri tersine işaretler için dikkatlice izlenmeli. Fiyatlar 17 dolardan fazla yükselirse, önümüzdeki haftalarda EOS’u 25 dolara kadar çıkması mümkün. Sonuçta, haftalık eğilim ile satın alma ve senkronizasyon bir kar kaydı için emin bir yol. EOS, şu an da 14,80 dolardan işlem görüyor.

LTC/USD Paritesi (Litecoin)

Son 24 saat içinde Litecoin fiyatlarında yüzde 10’luk düşüşün yanı sıra artık Wirex’in cüzdanlarına Litecoin eklediği resmi olarak açıklandı. İleriye dönük olarak, tüm doğrulanmış kullanıcılar, bir yerleşim yeri olarak Litecoin kullanarak ticaret yapabilir veya işlem yapabilir. Litecoin perakende fiyatları artırmak için bankacılık yapıyorsa, bu gerçekten iyi bir haber.

Teknik olarak, satıcılar sürüş koltuğunda yer alıyor ve geçen haftanın daha iyi bir kısmı için öne çıkan düşüş eğilimi modelini aktifleştiriyor.  Teknik göstergelerde, 140 dolarda ilk destek bekleniyor ve eğer satıcılar bu seviyeyi zahmetsizce delerse, 125 dolar ile 140 dolar arasında herhangi bir yerde destek beklenebilir. Bu 15 dolarlık bölge, 4HR grafiğinde stokastik satın alma sinyali yazdırıldığında ideal satın alma seviyesi. Litecoin şu an da 145,93 dolar seviyelerinden işlem görmekte.

NEO/USD Paritesi (NEO)

NEO, ilk 10’daki tüm kripto paralardan daha dayanıklı ve 2011 yılının ilk çeyreğinde nekrotik ayı piyasasında bile yer aldı. Şimdi NEO, NEO Küresel Sermayesi aracılığıyla 1 milyon dolarlık yatırımı Moonlight’a enjekte edecek. Moonlight, insan kaynağının işe alımının nasıl yapıldığını değiştirmeyi planlayan bir proje.

Grafikten NEO, diğer altkoinler gibi düzeliyor. NEO, haftalık olarak yüzde dört ve son 24 saatte yüzde 12 oranında düştü. İdeal olarak, alıcılar 60 dolarda ya da geri dönmeden önce yaklaşık 90 dolara yükselme konusunda destek bulabilir. NEO şu anda 71,83 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Bu haber toplam 491 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.