Künye

loggo.jpg

 

 

LibertePlus Dijital Yayıncılık Ltd. Şti

 

 

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Kenan Sözbir

kenansozbir@parakriptik.com

 

Yayın Kurulu / Editorial Board

Kenan Sözbir

Barış Soydan

Mehmet Kara

Dr. Sait Adalı

Dr. Burak Karaaslan

Resul Buksur

Jan Paçal

 

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Jan Paçal parakriptik@parakriptik.com

 

Editörler / Editors

Levent Sarı Levents@parakriptik.com

Melse Gürbüz Melseg@parakriptik.com

Sema Akbulut Semaa@parakriptik.com

 

Gece Editörü / Night Shift Editor

Mustafa Selim Mustafas@parakriptik.com

Özer Aktan ozera@parakriptik.com

 

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Av. Atilla Sözbir

 

Mali Müşavir / Financial Advisor

Selim Soyarslan

 

Reklam / Advertise

Müjgan Akbulut

reklam@parakriptik.com

 

Adres

LibertePlus Digital Yayıncılık - Yeşilce Mahallesi Yunus Emre Caddesi Nil Ticaret Merkezi No: 8/1 34418

Kağıthane İSTANBUL

Tlf : 0 212 912 32 13

0 212 974 27 01

E-Posta

parakriptik@parakriptik.com

 

Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek

CM Bilişim cm.jpg

 


Gizlilik Politikası ve Yayın İlkeleri

 


Parakriptik'teki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. parakriptik.com  harici linklerin sorumluluğunu almaz. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur

 

Copyright © 2017 - Tüm hakları saklıdır.  LibertePlus Digital Yayıncılık