Fishbank blok zinciri oyunları dönemini başlattı

Blok zinciri oyunları dönemini başlatan Fissbank'ın beta sürümüne 200.000 kullanıcı katıldı.

Fishbank blok zinciri oyunları dönemini başlattı

Fishbank,  kripto koleksiyonları dövüş oyunu bu hafta sonu Ethereum ağında Alfa'yı başlatması ile 200'000 den fazla uygulayıcı oyuna katıldı. Oyunun ilk şampiyonu ve İtalyan Milli Takım Kürekçisi Stefano Oppo oldu.

İlk Fishbank testlerinin ilk katılımcılarından biri olan Stefano Oppo, birkaç efsanevi kripto köpekbalığı belirteçleri satın aldı. Daha güçlü hale geldiğinde daha büyük balıklarla rekabet edebildiği için kripto köpek balıklarına ek bir değer kattı.

Fishbank'daki her kripto balığı, Ethereum blok zincirinde depolanan bir ERC-721 simgesidir. Bu, oynatıcı tarafından sahip olunan düzenli bir kriptokrasi gibi yönetilebilen başka bir oyuncunun transfer ettiği veya satıldığı dijital bir varlıktır. İmha edilemez, kaldırılamaz veya oyun yaratıcısı tarafından değiştirilemez.

Fishbank oyununun temel fikri, birbirine saldırmak için kriptografik olarak benzersiz belirteç kullanıyor. Kazanan rakibin ağırlığını alıyor. Balıkların ağırlığı arttıkça, o kadar güçlü olur ki, piyasadaki daha yüksek fiyat elde ediliyor.

Bugün herkes Ringseby testnetinde ücretsiz Ether kullanarak Fishbank oynayabilir. Ana Hatta oyunun Durağan serbest bırakılmasının ardından kripto balık belirteci elde etmenin tek yolu Akvaryumda bir tane yakalamaya çalışmak veya gerçek Ether için diğer oyunculardan satın almaktır. Akvaryumdan Efsanevi bir balık almak için yapılan değişiklik aprox'dur. Her Akvaryum bileti Alfa'da 0,03 ETH'dir. Basit bir matematik yapmak efsanevi bir simge tahmininin 150 ETH civarında Akvaryumda yakalanmasını sağlar.

Oyun başlamadan önce kararlı bir şekilde serbest bırakmak,  belirli balık göstergelerine ön sipariş vermek için bir şans var. 0.02 ETH'den başlayarak genel balık göstergeleri, 0.47 ETH'den efsaneler ve efsanevi 2 ETH için edinilebilir.

Fishbank oyununun erken piyasaya sürülmesi nispeten sınırlı işlevsellikte sadece çekirdek oyun ve dövüş mekaniğini ve tahtadaki bazı hataları gösteriyor ancak gelişme hızını ve geniş topluluğun desteği göz önüne alındığında, açıklanan tüm işlevselliklerin ardından tanıtım belgesi uygulanacak .

Blok zincirleme oyunları dönemi geldi. İşlem gören kripto koleksiyonlarından başlayarak sonunda çok oyunculu eylem gerçekleştirildi. İlk katılımcılar için binlerce dolar kâr sağlanan bazı kripto evcil hayvanlarla, tam özellikli oyun piyasada ne gibi bir etki yaratabileceğini tahmin etmek bile zor.

Daha fazla bilgi için

Web sitesi: https://fishbank.io

Telegram Grubu: https://t.me/fishbank_en

Telgraf Haberleri: https://t.me/fishbank

Twitter: https://twitter.com/chatrobotic

Facebook: https://fb.me/fishbank.io

Anlaşmazlık: https://discord.gg/p8QsbZD

QQ: 599754294 veya https://jq.qq.com/?_wv=1027&k=5Zi2pTr

Bu haber toplam 516 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.