8 milyon $ toplandı

"31 Ocak’ta ICO bittiğinde, üst limitimiz olan 10 milyon $’ı toplamış olacağımıza inanıyorum."

8 milyon $ toplandı

(LH-Crypto)  Larson&Holz, her işlemin, ödemenin ve para çekmenin %100 oranda kripto para üzerinden yapılacağı ilk kripto para borsasını oluşturmayı hedefliyor. Şirket yakın zamanda ‘geri al’ programını başlattığı duyurdu.

Larson&Holz (LH-Crypto) Kasım 2017’de başlattığı ICO sürecini başarıyla sürdürüyor. Proje şu ana dek 8 milyon $’dan fazla para toplamayı başardı ve ICO Ocak ayının sonuna dek devam edecek. LH-Crypto’nun baş yöneticilerinden biri olan Alexandr Smirnoff konuyla ilgili bir röportaj verdi.

Q: Soru, S: Alexandr Smirnoff

Q: Bazı yatırımcılar için çifte fiyattan token geri alımını başlattınız ve ICO hala devam ediyor. Şirket neden böyle bir karar aldı?

S: Yönetim olarak iyi niyette bulunarak dağıtılan tüm tokenların %10’unu çifte fiyattan alma kararı verdik. Evet, ICO hala devam ederken. ICO sürecinin başlangıcında LH-Crypto projesini başlatan Larson&Holz borsasının müşterileri 1.42 milyon $’dan fazla yatırım yaptı. O dönemde token fiyatı yalnızca 0.1 $’dı ve şu an dahi 0.2025 $’da ve artmaya devam ediyor. Larson&Holz müşterileri şirketin ICO-öncesi süreçte satılmış her ikinci token’ı geri almasını önerdiler.

Q: Yani Larson&Holz yatırımcıları ICO süreci bitmeden 10 gün önce projeye yaptıkları yatırımı geri alabilecekler?

S: Bundan kar da edecekler!

Q: Geri alma işlemi nasıl olacak?

S: Tam olarak 21 Ocak’ta şu anda aktif olan Larson&Holz müşterileri tarafından ICO-öncesi dönemde alınmış tokenların yarısı müşterilerin panelinden alınıp dolara dönüştürülecek ve daha sonra tekrar müşterilerin hesaplarına aktarılacak. Daha sonra yatırımcılar bu parayla ne yapmak istediklerine kendileri karar verecekler, ister ticaret yaparlar ister parayı çekerler. Bu demek oluyor ki LH-Crypto 7 milyon 100 bin token’ı geri alıyor, toplam sayısının yaklaşık %10’u ediyor. Eğer ICO yatırımcılarımız LHCoin’e ve kalan tokenlara ilgi göstermeye devam ederlerse şirket, geri aldığı bu tokenları yeni yatırımcılar için mutlulukla piyasaya sokacaktır. Toplu satışın son günlerinde dahi isteyen herkes LH-Crypto projesine katılabilir. Eğer geriye kalan tokenların hepsi satılmazsa Larson&Holz geri satın aldığı tokenların hepsini yok ederek toplam arzı %10 oranında azaltmış olacak. Arz ve talep yasası gereğince de bu LHCoin’in değerini arttıracak.

Q: Ancak bu aşamada geri alım yalnızca Larson&Holz müşterilerini kapsıyor?

S: Şu anki durumda evet. Projemizin başarısına olan güvenimizi göstermek ve Larson&Holz müşterilerine olan minnetimizi göstermek istiyoruz. Toplu satış kampanyasına katılan diğer kişiler tokenlarını Şubat ayında kripto para borsaları üzerinden standart prosedürlere göre satabilirler.

Q: Hangi borsalardan bahsediyoruz?

S: Büyük listelerde listeye eklenme konusunda konuşmalar yapıyoruz ve hatırlatmak isterim ki bizim şirketimiz de borsacı ve bu tarz organizasyonlarla yeteri kadar tecrübemiz var. Token’ımız olan LHCoin bir ürün token’ı, bir nevi müşterilerin özel şartlarda hizmetler almak için şirket içinde kullanabilecekleri dahili bir ödeme birimi gibi.

Q: LH-Crypto’nun performansını nasıl değerlendirirsiniz?

S: Olağanüstü! Yatırımcıların projeye olan ilgisini en basit deyimle bitmek bilmiyor. Her daim daha fazla şey öğrenmeye çalışıyorlar ve projemizi yatırım yaparak desteklemeye hazırlar. Şu an için ICO süreci müthiş ilerliyor ve 31 Ocak’ta ICO bittiğinde, üst limitimiz olan 10 milyon $’ı toplamış olacağımıza inanıyorum.

Bu haber toplam 273 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.